| edda a întrebat:

Fetelor pe vremea asta putin mai friguroasa, pentru a iesi intr o seara in club, un sacou asa mai de primavara-toamna e potrivit, si cu o pereche de cizme? multumesc

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să iei ceva peste sacou, în el stai în club, afară vei răci numai așa îmbrăcată.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sacoul nu este potrivit, deoarece e foarte frig,
Ia-ti o gecuta mai grosuta asa.
Imbraca-te mai grosut putin.
Te pup.

| Laura927 a răspuns:

Doar nu vrei fii imbracata cu sacoul inauntru!
Ce naiba e un club e cald inauntru lumea se imbraca bine acolo, eu as prefera in locul la sacou sa folosesc o haina mai groasa si o lasi la garderoba, nu stai cu maneca lunga in club!
Am mai vazut o intrebare de genu, cu ce sa ma imbrac la balul bobocilor, numai rochie sa nu fie ca e frig afara!
Ce oameni ma ca in Romania nu am mai vazut asa ceva!

| AndruCriistina a răspuns:

Sacou? Cizme? NU! Te duci intr-un club nu la liceuwinking. Ia-ti o rochie scurta care o poti combina cu o geaca scurta neagra de piele, si alaturi cu tocuriwinking ( normal si dres ) laughing. Alta idee ar fi sa iti iei blugi mulati, tocuri si sus cv decolteu tot cu o gecuta de piele scurta poate daca ai si cu tinte big grin

| LoricaP a răspuns:

Sacou si cu cizme....in octombrie?!?thinking nu cizmele sunt problema, ci sacoul! este foarte frig afara si s-ar putea ca lumea sa zica"wtf, ce este cu asta"intelegi?! dar depinde acum. daca te duci pe jos acolo in sacou nu e ok! dar daca acolo in club ai sa stai asa, e ok, sa zicem! dar totusi vrei blugi/fusta/rochie?