| member000012 a întrebat:

Fetelor, spuneti-mi si mie cum sa fac sa-mi creasca parul mai repede, sunt disperata dupa chestia asta,

2 răspunsuri:
| CLDaraBomMinzy a răspuns:

O metoda ca sa-ti creasca parul mai repede este sa stai cu el in apa mai mult timp. Aceeasi metoda e valabila si pentru. unghii.

| andreeaiorgu a răspuns:

Da-te cu ulei de masline o data la o saptamana ii foarte bun pentru par. pieptanate mai mereu si ingrijestel, fa-ti coada impletita, spalate mai mereu pe cap si cam atat sper ca te-am ajutat big grin