| Adelina1998B a întrebat:

Hei fetelor :*, am si eu o mica problema. Mi-a aparut celulita pe posterior. fac exercitii pentru fund si cardio dar as vrea si cevatratament sa fac, stiti ceva crema sau solutie sau ceva pasta facuta acasa? daca v-ati facut si a dat roade va rog sa imi spuneti si mie. Multumesc pup.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maseaza-te cu zat de cafea. Cafeina va activa circulatia din zona respectiva. De asemenea e si un bun scrub. Poti amesteca cu ulei de masline sau/si miere pentru hidratare.

| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

Daca esti slaba si ai putina celulita pe fund nu este nicio problema de exemplu eu am 1.70 si 45 de kg dar am celulita... Am fost la doctor si a zis sa imi fac masaj cu cafea sau bai fierbinti la fund si sa ma masez, gen baie de aburi sau apa fierbint! laughing) Stiu ca suna aiurea dar functioneaza dupa ceva timp! rolling on the floor Plus ca de fiecare data dupa ce ma spal ma masez cu crema de corp in zona respectiva! posteriorul meu a capaatat o forma frumoasa si celulita parca se subtiaza usor usor! Sper ca te am ajutat happy

| Adelina1998B explică (pentru Omulcarearenevoiederaspunsuri):

Buun, o sa incerc :*. mersii frumos!