| anonim_4396 a întrebat:

In principiu, fetelor le plac baietii cu parul scurt sau lung? (Lung ma refer pana la umeri sau mai mult)

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scurt în general dar poate și lung dacă îi stă bine

| Drimmero a răspuns:

Eu sunt curios catora le plac cheliosii.

| aneliram a răspuns (pentru Drimmero):

Nici chel nu e bine...

| Drimmero a răspuns (pentru aneliram):

Ce au cheliosii?

| aneliram a răspuns (pentru Drimmero):

Până la urmă, contează ce are în cap, nu pe cap.

| Adry05 a răspuns (pentru Drimmero):

Mie-mi plac

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Adevarul e ca unora le sta mai bine cheliosi decat cu par, daca au barba, mustata si fizionomia aia specifica, unora le sta dezastruos, conteaza mult de aspectul fetei, fizionomie. De ce iti plac tie cheliosii?

| Adry05 a răspuns (pentru Drimmero):

N-am un motiv anume, pur și simplu am văzut și destui bărbați cheli foarte sexy. Nu-mi plac toți, la fel cum nu-mi plac nici toți cu păru lung

| Andreeush a răspuns:

Cu păr scurt.

| aneliram a răspuns:

Depinde de fată, mie nu-mi plac băieții cu părul mai lung decât fetele.

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Mai jos de umeri e chiar prea mult, zic eu.

Depinde de fată şi depinde ce trăsături mai are băiatul, nu contează doar lungimea părului. Dacă e lung şi neîngrijit şi are faţa total diformă în rest, nu e ok. Plus că părul lung nu i se potriveşte oricui, ţine şi de personalitate. În general fetele mai "rockeriţe" sunt atrase de băieţii cu părul lung.

| Kajun a răspuns:

Le plac ăia cu chelie lucioasă.