| MrXXXdude a întrebat:

Fetelor va plac mai mult baietii epilati? chiar si in zonele big grin argumentati va rog

8 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Sunt de acord cu @andradat, inghinal si axial este imperios necesar sa fie epilati, cel putin din punctul meu de vedere, tine de igiena si in definitv, de respectul de sine. Epilatul pe picioare/brate e optional, ramane la aprecierea fiecaruia, insa eu, ca si femeie, prefer barbatii neepilati in aceste zone ( excluzandu-i pe cei pe care ii poti confunda cu o jungla din cauza pilozitatii excesive...). La fel si pe piept/spate, ce e prea mult strica! Insa, pilozitatea este o caracteristica masculina, citeste si alte intrebari pe acest subiect care au fost postate pe TPU si te vei lamuri, succes, pa-pa!

| Stefania a răspuns:

Buna!

Mai bine sa fie naturaliwinking

E cam urat sa vezi un baiat epilat straight face.

Nu ai ce sa tragi smug...ma refer la parblushing

| Cretaker a răspuns:

Te referi si la cei epilati la penis?

| icsulescu a răspuns:

@andradat: de ce ar trebui fotbalistii sau ciclistii sa fie epilati?

| andradat a răspuns:

In zonele inghinale sau axiale este logic si normal sa fie epilati. Chestiile astea tin de igiena. Dar eu una, parerea mea, consider ca un baiat car se epileaza pe picioare si asa mai departe, are o doza de narcisism in el. Asta daca el nu practica sproturi ce necesita epilare precum fotbalul sau ciclismul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta intrebare... eu cred ca le placehee hee

| MrXXXdude explică:

Da dar cand ai un act sexual nu te deranjeaza sa nu fi epilat? big grin

| lalalalalalalalalalalaaa a răspuns:

Da, normal!love struck