| Iana2205 a întrebat:

Fetelor, voi ce absorbante folositi? eu folosesc bella dar nu mi se par cine stie ce, always poate sunt mai bune? AM o menstruatie abundenta si cred ca e de 5 picaturi si maximul e de 6. deci ce imi recomandati? sincer nu imi plac ale mari, night ceva cu,, o marime,, mai mic. voi ce folositi? sau stiti vreun test pe internet in care pot sa aflu ce mi se potriveste?

Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Buna! Eu le folosesc pe cele de la Libresse Natural, cele de la Always au un invelis de plastic care pot provoca iritatii.

| myhaelutzza a răspuns (pentru myhaelutzza):

Mersi pentru fundita!

3 răspunsuri:
| trisha88 a răspuns:

Eu asa stiu ca always sunt cele mai bune din ceea ce se gaseste in magazine, eu folosesc cel de noapte, mi se pare ca e mai bine sa fie mai mare deoarece ma simt mai in siguranta.

| Iana2205 explică (pentru trisha88):

Mersi! o sa incerc