| mihaab a întrebat:

Fetelor, voi ce fond de ten ati alege intre Max Factor si Maybelline? Este vreunul fara parabeni?

Răspuns Câştigător
| xBelle a răspuns:

Niciunul, in schimb iti recomand fondul de ten de la Estee Lauder - Double Wear Light.Este cel mai bun dintre toate.Nu cred ca exista un fond de ten fara parabeni.winking

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Nu cred ca este vreunul fara parabeni dar eu prefer Affinitone de la Maybelline:X

| blackcat99 a răspuns:

Max Factor, pentru ca are putere de acoperire mai mare si nu curge. Ca si ingrediente ambele sunt strict chimice, adica au parabeni, si nu cred ca exista fond de ten fara parabenii. O zi frumoasa!

| Krsz a răspuns:

Maybelline acopera mult mai bine. si creeaza asa ...cum sa zic, un strat uniform. max factor este mai tare in comparatie cu maybelline. acum depinde si de tenul tau si de preferintehappy si nu, nu este niciunul fara parabeni

Răspuns utilizator avertizat
| Krsz a răspuns (pentru mihaab):

Dahappy