| eudemonica a întrebat:

Fetelor, voi cu ce va epilati mustata?

10 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Cu crema sau ceara.

| Sara2 a răspuns:

Eu tai fasii ceara pentru picioare si cu ceara de aia imi epilez mustata, este mai puternica si smulge bine, ceara speciala pentru mustata nu prea smulge

| hummer24 a răspuns:

Eu sunt baiat si o barbieresc dar voi fetelor nu faceti asa ca ajungeti sa aveti mustata deasa asa ca minewinking

| Raainbow a răspuns:

Cu un fel de crema de la Eveline! dar vezi sa nu fie expirat ca poate sa-ti dea complicatii! bafta:*

| rainboww a răspuns:

Buna! cu benzi :X tot timpul m-am facut cu benzi pentru fata sunt f tari :X

| Chimilica a răspuns:

Pai o poti epila cu crema depilatoare, doar ca miroase ca o vopsea.
Cu benzi speciale pentru mustata, sunt exact ca un leocoplast si nu doare absolut deloc.
Sau cu lama de ras, doar ca daca iti iei mustata cu lama iti crede ca la maimuta parul laughing
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| XK a răspuns:

Naomi,tu esti? laughing
Pai de obicei fetele nu au mustata, deci...nu au ce sa epileze laughing
Iti dai seama cum ar fi cand te saruti sa ii spui ceva gen "draga cand ajungi acasa sa iti dai mustata jos, ma irita" laughing

| Ally_1242 a răspuns:

Cu ceara, dar ai grija ca daca o epilezi o data trebuie dupa sa o faci saptamanal:d

| Madi_8495 a răspuns:

Cu benzi, iar rar cu penseta(da' ma doare mai rau cu penseta)winking.

| Diana_2332 a răspuns:

Eu o fac cu benzi speciale pentru fatatongue nu doare, dar ai grija sa nu te irititongue prima data poti merge la un salon si acolo poti cere mai multe detaliitongue bafta!tongue