| Ry0010 a întrebat:

Fetelor,voi cum aveti grija de tenul vostru? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Imstrong a răspuns:

Păi beau multă apa, mă spal pe față si nu pun mâinile murdare pe ea.
Nu folosesc machiaj in fiecare zi si mananc multe fructe si legume..nu chips-uri, nu fast-food, nu ciocolată.
Iar ca produse folosesc apa micelară de la Garnier seara şi o cremă hidratantă de la Avon. Iar odată pe saptamana folosesc si o mască de faţă. happy

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ma spal

| justanotheruser99 a răspuns:

Dupa ce am consultat un dermatolog acum 3 ani, continu sa fac un tratament pentru mentinerea tenului. Folosesc apa micelara de la Bioderma si o crema: Sebium Global, dimineata si seara. Tenul meu este curat, deci nu am nevoie de fond de ten si alte prostii. In alta ordine de idei, beau multa apa, nu sucuri si nu mananc samanta, chipsuri, prajeli sau mancare foarte sarata.

| Clorox a răspuns:

Spala-te si nu te ''spoii'' mereu cu fond de ten! Apa calda este sfanta, pacat ca altii nu inteleg asta!

| Fazacas_Rebeca_1990 a răspuns:

Ma spal cu sapun pe fata!

| BIANCAbiiia a răspuns:

Pai ma spal dimineata si seara cu apa si sapun si un gel de curatare. La sfarsit aplic si o crema hidratanta. Trebuie sa bei si foarte multa apa. Fundita? happy