| Dimineata a întrebat:

Hey fetelor, demachiantul il folositi in functie de tenul vostru sau nu faceti atentie?

Răspuns Câştigător
| mikihita a răspuns:

Daca nu vrei sa ai probleme cu tenul mai tarziu ar fi bine sa acorzi putina importanta acestor detalii. Mergi pe varianta pentru toate tipurile de ten daca nu gasesti demachiant aferent tenului tau si vei fi linistita ulterior.

2 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Eu folosesc un demachiant de la L'oreal pentru toate tipurile de ten Sunt multumita de el. Ti-l recomand.
Numai bine!

| lauriss86 a răspuns:

Sincer nu stiu daca exista demachiant in functie de tipul tenului.sensibil,mixt,gras.etc eu folosesc unul pe toata fata in afara de zona ochilor unde folosesc nivea bifazic pentru ca e zona mai sensibila si sa nu mi se inroseasca ochii.pup