| AliceHappyGirl a întrebat:

Fetelor, voi cum aveti grija de tenul vostru? Ce produse folositi? happy

3 răspunsuri:
| andreea_1432 a răspuns:

PlanetSpa
cea mai buna firma :X
o ador:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele NuSkin. Incearca si o sa constati diferenta.

| zozole_5399 a răspuns:

Pai eu de obicei cand imi apare vreun cos pun pe el apa si sapun si stau cu el 5-10 minute cu apa si sapunul pe el apoi il dau cu putina crema de galbenele dupa care pun spirt pe vata si tamponez usor asa imi mentin eu tenul frumosfara cosi dar pe frunte am cativa care acum mi-au aparut si pe acestea nu trebuie sa dau cu nimic deoarece doctorul a zis ca cu varstra va trecebig grinbig grin