| Andreasx a întrebat:

Fetelor voi cum procedati pentru a va da jos gelul de pe unghii acasa? Cu pila electrica stiu ca este o modalitate sau tinute intr-un bol cu acetona. La fel se procedeaza si la extensiile din gel de constructie pe sablon? multumesc

Răspuns Câştigător
| adatvp a răspuns:

Pilesti unghia, cu pila electrica sau o pila pentru tipsuri/gel ...sau o pila normala doar ca dureaza ceva.
Treaba cu acetona nu funcționează la tips/gel. Merge doar la oja-semi