| Natalia89 a întrebat:

Fetelor, voi va confruntati cu parul facial? In special cu perciuni foarte mari?
Eu una am aceasta problema si nu stiu daca ar fi bine sa ii epilez cu ceara sau sa merg la un salon sa imi fie tunsi.

Răspuns Câştigător
| Georgiii2000 a răspuns:

Eu zic sa ti le iei cu penseta sau sa iti cumperi benzi depilatoare pentru fata de la farmec. sunt ieftine si bune.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca fata, daca ai perciuni sau par facial, este clar ca ai o problema hormonala si este indicat sa mergi la un endocrinolog, pentru tratament, acum, inainte ca boala sa evolueze sis a fii nevoita sa te barbieresti.

| Valentin_Costea_1995 a răspuns:

Cel mai bun aparat e Gillette Mach3. La mine functioneaza perfect. Da-i inainte cu barbieritul ca merge!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Valentin_Costea_1995):

rolling on the floor Ba, realizezi ca-i fată?laughing