| denyssa_3175 a întrebat:

Vine vara. si vreau sa merg la salon sa ma epilez cu ceara in zona pubiana [pentru prima data in cazu` asta]. acumn nu stiu cum se procedeaza... parul trebuia lasat mai lung. sau sa fie scurt :d... >:" >:" >:" >:"

2 răspunsuri:
| Asdfasdefta a răspuns:

Nu trebuie sa te chinui atat. Exista creme cu care te dai exact in partea aceea si cade el singur. Poti incerca Veet. O pot gasi in centre cosmetice si poate si supermarket.

| ionutz2000 a răspuns:

A fost iubita mea si il avea lung. si a durut-o destul de tare deci mai bine scurt; D