| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi va machiati la volan?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu ma machiez la volan, nici macar n-am volanlaughing, dar am vazut-o pe Elena Basescu intr-o zi la volan machiandu-setongue

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu.in niciun caz.eu nu conduc dar chiar daca as face-o nu mas machea in trafic laughing

eileen
| eileen a răspuns:

laughing eu nu conduc inca, dar nu as comite aceasta imprundentalaughing

| psiholoaga a răspuns:

Nu prea ma machiez si cand o fac, in niciun caz nu e in trafic sau in public.

| Dara a răspuns:

Cum să te machiezi la volan? NU! Asta nu se face, doar dacă e maşina oprită!

auran
| auran a răspuns:

Daca nu reusesc acasa, mai obisnuiesc sa ma dau cu ruj doar dar, numai in timp ce stau la semafor

| Sara2 a răspuns:

Inainte sa plec de acasa da... dar la volan cum? in timp ce conduc? lol

| mioara_1431 a răspuns:

Nu