| Ally a întrebat:

Fiti atenti! parul meu o cam ia razna cand merg undeva mai ales atunci cand transpir si se uda dupa aia se usuca si sta in toata partile, nu il am foarte cret doar bucle pe la varfuri si bretonul e putin ondulat si sta naspa. pot sa-mi fac orice coafura, pot sa ma dau cu fixativ chiar daca pun o gramada e un dezastru ca transpir si se uda si apoi se usuca si se strica coafura instantaneu...ma deranjeaza tare atunci cand merg la o petrecere sau la club ca dansez si transpir si sa numai repet ce mi se intampla..., imi sta super cand il indrept da se strica daca transpir, ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Ceara de par care fixeaza

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Pai asta inseamna ca ai par gras exact ca mine. si mie mi se intampla la fel... ia-ti un sampon pentru par gras si spalate pe par 1 data la 2 zile. in maxim 2-3 saptamani nu vei mai avea probleme. cel mai bun sampon pentru par gras este: Activa plant
poza cu acest sampon: http://www.mamanatura.ro/......cossen.gif

si eu folosesc acest sampon si am parul impecabil. fara probleme. cumpara-l nu vei regreta;). funda?

| sucharina a răspuns:

Sunt uleiuri de par, le gasesti in saloane. ti le poti achizitiona de acolo la un pret nu foarte mare.acele uleiuri se aplica dupa ce ai facut parul cu placa. daca il indrepti din feon si aplici uleiul o sa tina mai mult indiferent ca esti la club sau bate vantul. daca e cret fereste-te de ploaie.

| Ally explică:

Unde pot gasi acest sampon?