| D0zzz a întrebat:

Deobicei mi se onduleaza putin bretonul cand transpir. Daca il indrept si il dau cu fixativ se mai onduleaza, in ciuda caldurii?

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Va ramane drept, dar va avea un aspect inestetic. Va fi lucios si suvitele se vor grupa in 9-10 suvite principale.
Iti recomand o ceara buna de par dupa spalare, apoi sa il intrepti.

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

rolling on the floor...cea mai penibila intrebare. De ce nu ai incercat? A fot mai usor sa pui intrebarea si sa astepti un raspuns decat sa vezi tu laughing..doamne

| D0zzz explică (pentru LoveUbutUdontCare):

Nu cred ca este mai penibil decat intrebarile postate in ultimul timp, referindu-ma la cele puse la caterinca. Si da, a fost usor sa pun intrebarea. Nu obisnuiesc sa folosesc fixativ sau orice alt produs de par, asa ca mi se pare normal sa cer pareri. Nu iti convine, foarte bine, nicio problema, poti sa treci de intrebarea mea. Raspunzi si razi de parca nu ai mai vazut intrebari asemenea.

| LoveUbutUdontCare a răspuns (pentru D0zzz):

Ba da, am vazut. Dar sper a nu mai vad happy

| GeoRgiiANna31 a răspuns:

NU se mai onduleaza, dar nu stiu daca e o alegere potrivita, fixativul o sa iti faca parul ca sarma big grin sau ai putea face matreata...