| marinela_8529 a întrebat:

Folosesc o placă de păr remington și după îndreptare părul miroase urât (nu a ars) Cum aș putea scăpa deacestă problemă? Care protectoare sunt cele mai bune?

2 răspunsuri:
| littlebluebutterfly a răspuns:

Si mie imi miroase parul urat de la placa. Si folosesc sprayuri protectoare si de la Gerovital, si de la Syoss dar mirosul nu dispare. Problema cred ca se rezolva daca iti reglezi placa la o temperatura mai scazuta.

| Zozolika a răspuns:

Problema poate fi si de la placa poti sa iti iei o alta placa, sau sa incerci shamponuri puternic mirositoare.