| CTMMR a întrebat:

Folosesc un sampon syoss de vreo 1-2 ani... Si mereu la 2-3 zile dupa spalare parul imi devine foarte uleios. Faza e ca am si parul foarte lung. Si ma gandeam sa schimb samponul. Dar nu stiu ca sa folosesc pentru parul meu, e par destul de gras si firul de par e foarte subtire si foarte slab si se rupe usor, iar atunci cand ma piaptan imi cade foarte mult par...
Ceva pareri? Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Si eu pateam la fel tot syoss foloseam si am schimbat la Head and Shoulders, si acum nu il mai am asa uleios, ma spal la 4 zile si ramane mai aspru. Acum depinde de parul fiecarei persoane

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește un șampon și un balsam pentru păr gras.
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

E normal sa te speli la 3 zile, asta nu e par gras, e par normal

| NoName0x0 a răspuns:

Hei! Hmm... Nu stiu ce sa zic, mie personal nu prea imi plac produsele Syoss, cand abia aparuse imi luasem si eu diferite produse. Eu folosesc Garnier fructis (sampoanele cu recipient transparent) Insa si eu ma spal la 2 zile. Pt ca asa mi se pare normal, nu doar ca mi se uleieste parul.

| Skillzy2001 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...Sincer sa fiu cred ca e din cauza samponului.Chiar nu stiu ce sampon sa mai folosesc...