| BiuL a întrebat:

Foloseste careva de aici piatra de alaun? Ce parere aveti despre ea si cum se utilizeaza?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Eu o folosesc de ceva vreme. Este destul de buna daca o folosesti in combinatie cu un deodorant, ca sa fii sigura ca nu mirosi. Mie nu mi s-a intamplat sa miros daca uitam sa ma dau si cu deodoarant, dar cum sunt un pic paranoica din fire, preferam sa ma dau oricum cu el. Insa am auzit unele persoane ca se plangeau de miros dupa cateva ore. Pe mine cu tot cu deodorant ma tine cam toata ziua fara nicio problema.
Probabil ca depinde si de la persoana la persoana. Daca transpiri mai mult, probabil ca si cu deodorant vei mirosi dupa cateva ore. Daca nu ai probleme cu transpiratia cred ca o poti folosi fara nicio problema.
Insa nu tine la fel de mult ca un deodorant normal si dupa cum spuneam, nu ajuta la prevenirea transpiratiei.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am incercat dar sunt pe net tot felul de review-uri

http://makeupdreamin.blogspot.ro/......alaun.html
https://blogulpandorei.wordpress.com/......-de-alaun/