| andreabecsek a întrebat:

Foloseste cineva crema "Nivea Soft"? Daca da as dori sa stiu daca este buna si cateva detalii.
Dau FUNDAwinking
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| BellaxXx_5630 a răspuns:

Eu folosesc mai multe creme hidratante.Shi Nivea Soft este una dintre preferatele mele:
Benefici:Nu lasa pielea uleioasa
Piele moale
Piele catifelata
Miros placut
Hidratare perfecta

6 răspunsuri:
| dyanna_8752 a răspuns:

Si eu folosesc crema, este foarte buna, imi place si mirosul, si faptul ca intra bine in piele si nu imi lasa tenul uleios, are o gama mai larga de utilizari, adica o poti folosi pentru fata, corp, maini, este foarte buna love struck incearca-o si tu sa te convingi love struck

| Saya_1767 a răspuns:

Da,este super. Miroase foarte frumos si lasa pielea moale si catifelata:X:X:XFoarte tare.Ti-o recomand cu caldura.

Răspuns utilizator avertizat
| CRISTINA_5101 a răspuns:

Este chiar ft tare crede-ma o folosesc in fiecare zi...ti-o recomand cu incredere in plus are un miros placut si lasa pielea catifelatahappy

| Lullabies a răspuns:

Este foarte buna, ti-o recomand cu cea mai mare incredere.Iti lasa pielea foarte fina si catifelataa, cu un miros frumos

| giagianina a răspuns:

Da! Folosesc eu.E foarte buna e o crema hidratanta pentru corp fata si maini 3 in 1laughing)
Chiar e buna merita sa o incerci!