| sweetale12 a întrebat:

Folositi samponul Clear? Este bun impotriva matretii?

11 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Da eu il folosesc si desteul de bun
acum depinde si de ceea ce permite scapul tau.incearca.l si vezi dupa o perioada mai lunga de cateva saptamani ca sa. ti faci o idee

| Anduciu a răspuns:

Eu folosesc Clear si nu mai am probleme cu matreata.Acum depinde de fiecare.

| vintageheart a răspuns:

Eu am folosit Petrole Han impotriva matretii a functionat. o per8oada.Insa dupa ce l-am schimbat iar mi-a aparut matreata.Eu clear nu l-am folosit.

| Georgianna3723 a răspuns:

Eu folosesc samponul Clear, si da este bun impotriva matretii, insa doar Ice cool(cel cu bulina albastra) din cate imi amintesc thinking Sunt de calitate :*

| silver19 a răspuns:

Depinde, mie mi s-a parut f prost samponul.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu si da.

| oky a răspuns:

Eu folosesc samponul Clear si mi se pare destul de bun.

| paa a răspuns:

Eu am folosit Clear si mi s-a parut foarte prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de scalpul tău, eu am testat foarte multe şampoane si clear mi s-a parut cel mai bun. De exemplu la mine Nivea face ravagii si unele persoane il folosesc fara probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da folosesc. pe mine m-a scapat de matreata. Sper sa dea rezultate si la tine.