| MarinaElena a întrebat:

Heyyyyy! Fetelor, am nevoie de sfatul vostrubig grin.Este bun impotriva matretii samponul Clear? Si daca este ce culoare?big grin

P. S. daca se poate sa il fi incercatwinking

Merci[anticipat]

Si...desigur...

Răspuns Câştigător
| deeyuhd a răspuns:

Eu m`am spalat de vreo` trei ori cu el dar de fiecare data imi aparea matreate mai multa decat aveam...asa ca nu ti`l recomand...bine acum depinde si de parhappy

4 răspunsuri:
| perenasop a răspuns:

Buna!
Cele mai bune sampoane Antimatreata sunt Head and Shoulders si Wash & Go.Cu ele ma spal si rezultatul e vizibil de fiecare data.
O zi buna!

| Timeea2001 a răspuns:

Hey,MarinaElena! Da Clear este foarte bun impotriva matretii! Eu as prefera coloarea maro! O zi foarte frumoasa in continuare iti doresc!

| Dianna_1495 a răspuns:

Eu am incercat clear galben si nu a dat nici un rezultat.acum folosesc pantene

| raulT3 a răspuns:

Da pai gagicamea a folosit da nu e bun! lasa multa matreata happy