| Me_3722 a întrebat:

Funda! Am parul pana la umeri, este tuns in bob cu breton, bretonul a crescut pana la buze, eu il tin in 2 parti, am parul ondulat.Cum sa mi`l fac de revelion? Fara PLACA sau ONDULATOR! Vreau videoclipuri, poze, sau sa`mi ziceti cum sa-l fac.

P. S : eu de obicei il las desfacut si bretonul mi`l pind sus.
FUNDE + VOTURI!

3 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Ai putea folosi spuma...pentru ai face parul cu volum si rebelwinking
ar fi marfa daca ti l-ai impleti in suvite subtiri si l-ai desface vineri seara si pe urma ai folosi un fixativ flexibilwinking
ceva spray de suvite daca ai vrea...nu este scump [mai mult de 10 lei nu dai pe unul care daca te speli o data s-a duswinking]
sau ai putea sa te speli pe cap cu violet de gentianawinking [pui cateva picaturi intr-o sticluta cu putina apa...si te speli si gata!] oricum o sa aiba doar o nuanta usor movaliewinking iar la prima cel mult a2a spalare se ducewinking
sau mai stiu ew ce...
poze... fara placa sau ondulator thinking sigh

| Ioanantonia a răspuns:

Daca vrei... ia-ti spray de culoare blonda. apoi fa-ti cateva suvite...bretonul prindeti-l pe tot intr-o singura partewinking