| Dya_2387 a întrebat:

Funda! Ce marimi la sani, talie si fund ar trebui la aiba o fata la 14 ani? FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| dianacool a răspuns:

Buna dya! Eu zic ca nu ar trebui sa te gandesti la marimi. Este vorba despre corpul tau.Tu te vei dezvolta pe parcursul timpului.Iti zic ca daca vrei sa ai sanii mai mari o sa-ti fie foarte greu cu ei o sa te doara foarte rau si cand o sa ai 20-30 ani o sa se lase.Lasa-ti corpul sa fie natural. Sper ca ti-am fost de ajutor!

5 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Asa cum a spus si Louse, nu exista o marime dupa care sa te iei. Unii sunt mai dezvoltati, altii nu. Lucru care exista si in cazul oamenilor maturi.

| AvrilLivigne a răspuns:

Pai depinde:de exemplu eu am: 83-65-86,tot 14 am
pai acum depinde ca unele fete se dezvolta mai repede unele mai incet

| ElenaSiAtat a răspuns:

Pai cam eu am 10 cm

| JeansS a răspuns:

Marimea la sini undeva 5cm. talie undeva 16cm. fund17=18 cm,,, asta in general...nult depinde si de fata de figura...

| Louse a răspuns:

Nu exista o marime fixa depinde de cat de dezvoltata este acea persoana. sper ca am fost de ajutor