| Evaa a întrebat:

Funda. Fetelor, care e cel mai bun fond de ten pe care l-ati incercat? Care sa acopere tot, tot happy.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

2 ori am cumparat acelasi fond de ten, Max Factor Lasting Performance, rezista pe intreaga zi, pe telefon nu prea se ia asa cum la altele o fac (spre ex de la Maybelline Mineral), are acoperire mare. Pentru ca este pe terminate, urmatorul tot acelasi exemplar va fi, imi prieste tenului meu mixt/sensibil.

5 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Cel mai bun fond de ten si in acelasi timp si tratament este cel de la Clinique - Superbalanced Makeup. Este de exeptie, putin cam scump ce-i drept...dar poate il gasesti pe okazii mai ieftin.

| killmesoftly a răspuns:

Affinitone

| Ditto a răspuns:

Uita-te in catalogul de la AVON exista un fond de ten cu vitamine si e foarte bun.incearcalbig grinnu mai stiu cum se numeste dar il gasesti in orce nr din Avonbig grin.Fontitza?

| FlippyFlippy a răspuns:

Nivea

| Tania8 a răspuns:

Maybelline -Affinetone