| miroonah a întrebat:

FUNDA GARANTAT! Cum pot lipi niste pietricele desprinse de pe un inel? Exista o solutie speciala? Sau cu ce pot lipi in asa fel incat sa nu afecteze?happy Inelul este de argint

Răspuns Câştigător
| Sofffie a răspuns:

Stiu cum fac eu si nu se afecteaza GARANTAT,hee hee

Eu pun o mica mica picatura de lac de unghii transparent, se va lipi si nu va cadea, incearca nu va fi afectat inelul.winking

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu exista o solutie speciala! Foloseste cu mareee grija super glue(sau, ma rog, ce denumiri o mai avea)!

| Schnitzel a răspuns:

Pui superglue picatura cu un ac, pentru a nu da pe alaturihappy

| paula_4238 a răspuns:

Cu picatura.lipeste foarte bine si nici nu afecteaza. happy