| iulia745 a întrebat:

Deci, am un inel din argint pe care am reusit sa il rup aproape de partea din fata, care are un model cu pietricele. Am fost la o bijuterie si mi s-a spus ca nu il pot lipi deoarece cand se va incalzi (pentru sudura) pietricelele vor face bang-bang si vor sari in toate directiile. Acum, ce va rog :d exista vreun adeziv/lipici minune (gen Picatura) pe care sa il pot folosi la lipire?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Http://www.360bonding.com/? set_country=RO
Ce zici de asta
?
Pa, pa!

| iulia745 explică (pentru blueangel99):

Pai, alea sunt pentru suprafete mari, deci nu mi-ar folosi mai deloc, oricum mersi pentru intentie.

3 răspunsuri:
| CB a răspuns:

Buna :P poti da un like pe www.facebook.com/SursaDeDivertisment te rog?

| iulia745 explică:

Picatura oare merge?