| MonsterBunny a întrebat:

Hi! Acum un an am facut o mare prostie. Aveam parul pana la fund si ca o proasta l-am tuns. Acum sunt chiar disperata sa il fac sa creasca mai repede. Puteti sa-mi dati niste sfaturi pentru cresterea parului(in afara de faza cu ulei de ricin ca deja fac asta) si sa-mi spuneti cati cm creste pe luna/saptamana/an. Merci! kiss P. S: daca stiti car\t mai naturale ca nu prea ma lasa cu pastile si masti :-)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista solutie sa accelerezi cresterea parului.

| XxcorixX a răspuns:

Daca iti doresti sa iti faci aptul sa creasca foarte repede fara tratament, nu prea este posibil, ai putea sa iti pui extensii(incearca unele din par natural)pana iti creste patul din nou.Nu uita, indiferent cat de lung iti este parul, tot iti va sta binehappy

| ramona57 a răspuns:

Buna **nu iti da prea des cu ulei de ricin pentru ca nu face bine. doar o data pe saptamana si sa nu uiti sa faci pauze...si eu sunt obsedata de parul lung asa ca nu il prin cu buretele de par il prind cu un dres *il dau cu ulei de masline sa nu se usuce din cauza la frig *.si in casa il tin mereu in coc **il spal la 2-3 zile happy si creste repede : bafta

| Baesu_Bianca_1993 a răspuns:

Am auzit la colegele mele ca daca ti.l impletesti in spic iti creste mai repede.Am incercat si mi l.am facut asa mereu cand eram acasa(noaptea de ex) si adv e ca mi-a crescut destul de repede.Il aveam pan pe la urechi si in cateva saptamani mia ajuns pan la umeri