| MadisonMDX a întrebat:

Funda! Se apropie scoala angry :-&, asta e, si nu stiu ce bijuterii sa port, care sa nu iasa in evidenta prea mult. Ceva sfaturi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Valenttina a răspuns:

Pai ai putea incepe sa porti niste cercei fie de argint.sau ce iti place tie,sa nu fie prea sclipitori sau prea impopotonati.Pur si simplu niste cercei trendy. Dupa aceea poti purta un lant,iarasi fie de argint sau fie de ce vrei tu, cu o inimioara micuta la mijloc, apoi ceva bratari care sa se asorteze cu imbracamintea pe care o ai.De ex daca esti imbracata in mai multe culori,iti iei bratarile cu niste culori care iti predomina imbracamintea Ex (esti imbracata in albastru si roz) ori iti iei o bratara rozz sau o pereche de cercei cu ceva roz,sau o bratara roz happy Poti sa iti faci tu, o bratara ft frumoasa, cum se poarta din ata. Si pui si tu niste culori care se asorteaza cu orice. Succes l asortat:-pkiss

4 răspunsuri:
| Ciuuf a răspuns:

Pai poti incerca 3 bratari nu prea late dar subtiri si un inel simplu sau un colier simplu fata chestii pe el o pereche de tinte... sper ca te-am ajutat

| Anonim187 a răspuns:

Cva ieftin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mizeaza pe feminitate si simplitate si nimeni nu se va lua de tine, doar iti va aprecia bunu gust. O sugestie ar fi bratarile din perla.
Dar eu zic ca nu e asa iesit din comun sa porti lanturi lungi cu tot felul de modele. Bufnite, randunici, hello kitty si ce mai gasesti tu happy. Sunt lanturi din metal cu multe pietricele si sa iti spun sincer mie mi se par adorabile. Poti purta bratari fantezie, gasesti la Meli Melo sau Accesorize.

| oSalamadra a răspuns:

Aaa... trebuie neaparat sa porti bijuterii? straight facelaughing