| NobodyUnderstandMe a întrebat:

Funda+vot`! am nevoie de ajutor urgent! straight face

cine stie sa imi zica daca in carrefour, cora, dedeman pot sa gasesc trusa de facut bratarile prieteniei.Va rog, am nevoie urgent!

thanks a lot! >big grin

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Pentru bratarile prieteniei iti trebuie ori ata pentru goblen ori lana(astea le gasesti peste tot fie in piata ba chiar si la mama sau bunica ta)daca te referi la chestiile are din care se fac si brelocuri patratoase(sunt ca un fel de cabluri colorate :d)cam geru de gasit doar daca dai comanda de pe net am avut si eu mai demult dar mi le-a adus cineva din Italia in Romania sincera sa fiu nu am vazut

| Katheriina a răspuns:

Deci.Pentru a face bratarile prietenie ai nevoie doar de ata de goblen. aia o gasesti peste totthinking Sigur bunica ta are ata pentru goblen happy

| Bobo893 a răspuns:

Daca nu ai de pe la bunica sau de pe la mama ta ata de goblen, gasesti in magazinul Jisk, daca este la tine in oras