| pinkystyleツ a întrebat:

Funda. Vreau si eu poze/linkuri cu fete imbracate in colanti si peste colanti sa aiba pantaloni scurti. Dau funda si voturi.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AdriixDoo a răspuns:

Eu acum sunt in Spania, aici se poarta mult cloanti cu pantaloni scurti. De obicei colantii sunt negrii iar pantalonii de nu conteaza culoarea. Se potrivesc cu bascheti asortati la un maieut sau tricou sau sandale, daca nu sunt colanti cu talpa. Poti sa iti iei si pantaloni scurti cu dress-uri. Succes! :*