| IrinaAniri a întrebat:

FUNDAA! am aflat niste zvonuri care cel mai probabil sunt adevarate cum ca baiatul pe care il plac extrem de mult are parinti care au castigat nu stiu ce loto si ca se muta in AMERICA! am ramas socata cand am aflat, de atunci ma gandesc numai la asta. daca el pleaca eu nu o sa mai am nici o sansa sa fiu cu el. vreau sfaturi, si va rog sa nu imi ziceti sa uit de el ca nu pot!

3 răspunsuri:
| AndreeaRa a răspuns:

Scumpa ce varsta ai? Nu te atasa asa repede de el. Chiar daca ar fi sa fiti impreuna, la un moment dat tot o sa va despartiti. Asta e cursul vietii, pana cand o sa gasesti persoana potrivita. Eu zic sa-i urezi toate cele bune si sa privesti tot inainte.

| CllaraCllary a răspuns:

NU,E IMPOSIBIL, SUNT 2 CAI:
1. Daca zvonul e fals, o sa poti fi cu el.
P.S.intreba-l pe prietenul tau asa e cel mai concret
2. daca el pleaca ia o adresa de facebook,mail,messenger,skipe nr de telfon sa tineti legatura.
DESI DACA MA GANDESC CEL MAI BINE SA-L INTREBI PE BAIAT:Hei,AmAuzit Ca Pleci In America Ca ParintiiTai Au Castigat La Loto, e adevarat? EuN-as Vrea sa pleci...Dar Daca Da, Macar S apastram Legatura...
SUCCES!:*

| sanyodude14 a răspuns:

Asigura-te ca zvonul pe care l-ai auzit este adevarat. Discuta cu el. Tineti legatura! Odata si-odata trebuie sa se lege ceva! Convinge-l sa vorbeasca cu parintii lui sa nu plece ci, sa-si deschida aici o afacere ceva. Ar fi cel ideal! :d