| Sonia a întrebat:

Salut tuturor! Eu v-am mai zis in intrebari de baiatul pe care il plac de mica si peste care s-a bagat asa zisa mea "bff" Ema.De cand ea "a ramas "cu baiatul se comporta foare urat cu mine! Nici eu nu ma las si ii raspunlaughing(eu o sa il mai vad, ea nuhee hee). M-a pus pe ganduri ca imi tot zice de o schimbarestraight face. Ca sa aflu azi ca se va muta in orasul luistraight face(nu e sigur, nici ea nu stie sigur, dar sunt sanse mari)! Am zis ca renunt la el, dar imi este foarte greustraight face. Ce sa fac?!
Si ca sa fie treaba treaba, el nu prea mai intra pe mass, si cand intra nu vorbestestraight face am incercat sa vb cu el dar nu mi-a raspuns. Oare s-a suparat pe mine? Eu am "asul" in maneca cum s=ar zice sa imi distrug prietena in fata lu dar el inca nu a aflat ca eu " nebuna aia de prietena a lui" tin enorm la elstraight face.
Deci in concluzie. Ce sa fac? Cum sa il uit? Imi e infernal de greustraight face! Nu as rezista sa ii stiu impreuna asa mult timpstraight face. Si cu el ce sa fac? Nu mai vb cu mine ma gandeam sa il sun sa vad ce mai face, imi promisese ca vine la noi in oras dar etc.Deci, voi ce ziceti?
Fundaaaaaaaa! si voturi

Răspuns Câştigător
| maryfanMJ97 a răspuns:

Eu zic ca daca nu iti raspunde pe mess sa il suni sa vezi ce face si asa poate mai tineti legatura si el isi da seama ce simti tu pentru el dar daca nu incerci sa nu te mai gandesti la el cat de greu ar fi si incerci sa faci anumite lucruri care sa te faca sa nu te mai gandesti la el