| AstaMicaTeIubesteMoolt a întrebat:

Bun, TPU! Baiatul pe care il plac, a aflat {ca il plac}. iar expresia lui a fost ceva de genul "WOW!"...nu stiu cum sa ii interpretez reactia... Voi ce ziceti?

fundita

10 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Ar trebui sa fi tu insati...

| Piiink a răspuns:

Cred ca sa mirat deoarece nu se astepta ca tu sal plakii vrodata; x cred ca e o reaktie bunaa sigh sukess app spune-i kal iubestii pana nu.l pierziiwinking :X funda puppy dog eyes?

| LostInDreams a răspuns:

Probabil nu se astepta sa il placi, mai ales daca nu i`ai dat pana acum d inteles lucrul asta.Nu te feri de el acum, din contra, acum ca stie ca il placi se va comporta altfel cu tine(intr-un mod bun normal)-acum ca stie ca il placi treci la "atac" si cucereste-l!winking O sa fie mult mai simplu pentru tine asahappy

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Apoi eu as zice ca estemirat deoarece fix d la u nu se astepta.

si poate teplace si el.

mie mi s-a intamplat:X:X:X

:X:Xwinking

| superDezastrul a răspuns:

Buna. eu cred ca ar ttrebui sa te duci la el sa il saruti asa fara nici un cuvant.si o sa vezi ce reactie are. cu siguranta va fi ceva frumos.ce zici? o zi placuta. sa fiti iubiti happy

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Depinde cum a spus acel "wow". Daca a fost un simplu "wow", probabil s-a simtit flatatbatting eyelashes Daca a spus-o pe un ton sarcastic, gen "Seeeeerios?"... poate nu e impresionat.

Mult noroc happy

| cosmy_7533 a răspuns:

Pai, nu stiu mai vb cu el, 4-5 zile, vezi cum se comporta ( adica daca te loveste sau nu stiu, ia-ti adio) si daca vb frumos dupa 4-5 zile intreaba-l daca te place!
Sper ca te-am ajutat!
Success! big grin

Fundisaa?hee heehee hee

| nikol_8225 a răspuns:

Pai ai 3 oportunitatzi...
1-te duci si il saruti fara sa scoti nici un cuvant(astepti dupa sa ii vezi reactia)si apoi ii spui ca il iubesti
2-pui un amic/o amica comuna sa-l intrebe ce are despre tine...si apoi stii cum sa reactionezi
3-te duci si ii propui sa fiti impreuna/sau il intrebi mai intai daca te place(asta mai bine dupa ce afli ce parere are despre tine)

si cum spui tu ca a reactionat ca a zis wow pai poate nu se astepta ca tocmai tu sa il placi(daca sunteti prieteni buni cu siguranta nu se astepta sa il placi tu)

bafta:X

funda?

| Cipiripi a răspuns:

BV e ft bine e surprins si el te place si poate a ramas uimit ca aveti aceleasi sentimente daca nu un asemenea gest poate expriman uimirea dar trebuie sa imi zici se continuarea adica daca a plecat e de rau daca a ramas e de bine. FUNDA?

| Zara_1177 a răspuns:

Numai tu poti sa stii cu adevarat, tu i-ai vazut expresia fetei in momentul acela. Daca vrei sa afli mai mult fi mai curajoasa si vorbeste-i direct fara frica.Atunci vei afla adevarul! Daca si el te place,atunci esti o fericita,daca refuza viata merge inainte, fi realista! Bafta multa, sa fie ceva pozitiv>big grin