| PureCherry a întrebat:

Am 17 ani si am o relatie de aproximativ 6 luni. Iubitul meu s-a intalnit cu alta( mentionez ca este o buna prietena) am ramas socata cand am auzit.crying. Am crezut ma iubeste si putem avea o relatie mai lunga, dar se pare ca m-am inselat...crying
Il iubesc...chiar nu stiu ce sa fac.nu vreau sa il pierd, as incerca sa il iert, dar nu stiu daca o sa reusesc.

Voi ce ziceti, ce sa fac? Am nevoie de sfaturi!
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Sun life a răspuns:

Pff. greu de spus.Stii e ft greu sa treci mai departe si amcar daca aia ve siguranta ca nu o sa mia faca, ca te iubeste sigur da nu sti astastraight face. faza e ca dk a facut-o o data poate merge si a doua, si a treia si tot tu o sa fii dezambagita. daca te gandesti ar trebui sa iertam pentru ca desii e greu e spre binele nostru. Poate e genul ala de baiat mai smecher, care vai cine e el. nu stiu nu cunosc si nu judec pentru ca numi permit. dar te sfatuesc sa ai grija si fa ce simti tu ca sa stii a cui e vine dk te va dezamagi din nou.mediteaza si ascultati inima, nu e usor. succes

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai si daca s-a intalnit cu ea care e problema? Pana in momentul in care ai dovezi clare, fizice el este nevinovat. E normal sa aiba bune prietene poate ca si tu ai prieteni buni in randul baietilor. Vorbeste cu el.Fii sincera. N-ai nimic de pierdut

| Anonima307 a răspuns:

M-am uitat la toate intrebarile tale: intr-o intrebare spuneai ca ai 13 ani, in alta ca ai 19 ani si ca esti virgina, in alta ca ai 16 ani

| PureCherry explică:

Apropo,. in legatura cu ce a spus Anonima307 contul nu este doar al meu...am mai multe prietene care vor raspunsuri la anumite intrebari.

Ai inteles? cred ca nu...

| cOnTexT a răspuns:

Iti este o buna prietena si s-a intalnit cu prietenul tau desi stia ca ti la el? Eu zic sa iti alegi prietenii, iar daca sti sa ai grija de un baiat/barbat el nu va pleca niciodata!