| IrinaAniri a întrebat:

FUNDAA! promit-anul asta stau in banca cu un baiat foarte placut de fete. el e mai popular ca mine, e putin nebun, si destul de obsedat de fete. nu vorbesc foaret mult cu el, dar e ok, uneori mai imi pune mana pe par, pe picior, ma prinde de sold, chestii de genu, dar l-am vazut de vreo 2 ori facand asta si la alte fete. cum as utea sa il fac sa simta ceva pentru mine? si da, stiu ca intrebarea e penibila, si stiu ca nu e categoria potrivita dar aici intra mai multe fete. si inca o intrebare pentru fete, voi ce faceti cand un baiat va face ce am zis mai sus?

13 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai banuiesc ca tu il placi pe el dar iti dau un sfta pritenesc, am vazut multi baieti ca el si la mine in scola, toti sunt la fel, vor doar sa le dea palme fetelor si sa le pipaie, te asigur eu ca el nu te vede decat inca o fata ca restul care nu e mai mult decat jucaria lui, insa eu zic ca nu o sa iasa nimic bun, mai bine cauti pe altcineva, pentu ca acest baiat o sa te lase garantat cu ochi in soare.

| 女明DongRi a răspuns:

Mda..multor fete li se mai intampla asalaughing
Pai tu daca stai cu el in banca, deja esti mai presus de toate colegele tale care il plac, cred ca te invidiazabig grin.
Asa poate sa-ti placa de el, daca arata bine, dar nu iti recomand ceva mai mult. Odata ce s-a invatat sa se dea la toate fetele, nu mai conteaza daca are iubita sau nu. Tu, bineinteles, ca poti incerca, dar sa nu pui prea multe sentimente.
bafta!

| Rony23 a răspuns:

In baie la fete, deschilotarea

| Answer17 a răspuns:

Daca vrei sa faci ce ti-a zis #JapKa atuci sigur va vrea sa se si f*** cu tinehee hee si asta l-ar incuraja sa iti pipaie si el sanii.

| JapKa a răspuns (pentru Answer17):

Macar asa o sa fie doar cu ea o perioada, pana se plictiseste de veverita ei. laughing pace

| Answer17 a răspuns (pentru JapKa):

laughing) tu o zici prea pe fata laughing

| Answer17 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l indepartezi! si ai putea incepe prin a nu mai sta cu el in banca. daca il plac si altele si zici ca si lui ii plac aproape toate atunci iti va face numai probleme si te va baga in toate belelele. acum la inceput va fi totul bine dar genul de baieti cum ai zis ca este el vor doar sa ti-o traga si atat... si nu merita sa risti pentru ca singura care va avea de suferit esti tu! si daca veti fi impreuna, si il vei vedea in continuare cum se da la toate pe la spatele tau iti va parea rau ca nu l-ai refuzat cand ai avut sansa. tu fa ce vrei, ce simti dar tu te-am avertizat ce s-ar putea sa patesti.
in final doar tu decizi ce vei face si ai grija pentru ca nu tot ce-i frumos este si bun.
iti urez multa bafta!

| R0CA19 a răspuns:

Asta sa insemne ca si tu il placi? Daca da mai bine nu te obosi deoarece n-o sa iasa nimic bunlaughing Si da ca sa faci un obsedat sexual sa fie interesat de tine trebuie doar sa te comporti ca el, dar dezavatajul e ca daca ajunge vorba ca esti asa prin scoala ta s-ar putea sa devii "tinta" mai multoralaughingwinking bafta
A si daca mi s-ar fi intamplat mie eu sincer l-as fii batut de il lua mama dra*uhee heelaughing ca am prieten, si daca nu aveam ma purtam ca ellaughing [eh si eu sunt perversalaughing] si apoi il lasam cu ochii-n soare... desi nu iti sugerez sa te apuci de prostiihee heehappylaughing

| PrincessSophie a răspuns:

Incearca sa te bagi mai mult cu el in seama, sa-l faci sa rada, etc. Fii tu happy

| JapKa a răspuns:

Eee... pune-i manuta la penis

| Answer17 a răspuns (pentru JapKa):

laughing)

| Hash001 a răspuns (pentru JapKa):

LOL.
laughing

| Oana200799 a răspuns:

Uite Ce Trebuie Sa Faci : Daca Iti Pune Mana Pe Picior... Nu O Dai La O Parte. Dra Nici Nu Trebuie Sa Iti Intorci Fata Rusinata Si Sa.l Lasi Singur Cu Piciorul. oh go on Daca Mai Face Asta O Data. Mai Razi Si Tu In Semn Ca Iti Place! Si La Celelelte La Fel! Fii Tu Insuti Si Vei Reusi happy! Baga.l Si Tu Mai Mult In Seama! Asa Se Va Atasa De Tine! :X Si Eu Am Patit Acelasi Lucru. Era Un Baiat Care Imi Placea, Dar Nici Nu Stia Ca Exist. Si La Un Moment Dat Diriga Ne.a Mutat In Aceeasi Banca! Atunci. Am Inceput Sa Vorbim Si Sa Radem Impreuna! Iar La Un Moment Dat Mi.a Cerut Prietenia! Asa Te Apropii De Un Baiat. Fiind La Inceput Buni Prieteni love struck Sper Sa.ti Mearga! Bafta! love struck