| ady2005 a întrebat:

Hei TPU haide-ti sa va spun o povestioara de a mea ):
Deci, sunt clasa 6, si sunt impreuna cu un baiat, din cl 4 (stiu ca eram, si sunt mica pentru asa ceva, dar noi doar ne placem vorbim,... etcc )
Suntem intr-o clasa. (vreau sa spun ca nu ne-am sarutat/imbratisat NICIODATA) Si acum anul asta, in a 6-a a venit o fata, are 12 ani, si scuzati-ma de expresie, dar e mai ceva ca o CURVA!
Deci, se da la toti baietii, se pupa cu toti, si are niste saini cam ca unei fete de 16 ani. Deci e foarte distrabalata! Eu stau in banca cu baiatu ala, (sa zicem ca,, iubitul meu ) si la lectie observ cum isi scriu biletele, zambesc, si chestii de-astea.
TIPA E LA NOI IN CLASA DE DOAR 2 SAPTAMANI! Deci, ea se da foarte mult la el, si chestii de genu, iar cand eu il intreb pe el daca o place, el imi zice
- Ea umbla dupa mine, nu eu dupa ea
Deci, va rog, deja nu mai suport chestia sa-i vad cum chicotesc impreuna, spuneti-mi ce sa fac, sa ma despart de baiat, sau nu?
(sorry categoria)
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Curioasa12349 a răspuns:

1 la mana. Vorbeste cu acel baiat si spune-i sa iti zica adevarul, daca o place sau nu pe fata aia si clarificati niste lucruri;
2 la mana. Fata aia care zici tu ca e "c***a " ar trebui sa stie asta, du-te si spune-i ca baiatul X (nu stiu cum il cheama) e prietenul tau "iubitul" tau si sa inceteze sa se mai dea la el. pupii. funda?

| ady2005 explică (pentru Curioasa12349):

El nu cam umbla dupa ea. Problema e ca prietena mea cea mai buna zice ca ii vede cum se rad impreuna, isi trimit biletele (chestiile astea le-am vazut si eu) iar eu NU SUPORT asta! Si fata respectiva stie ca suntem impreuna, poate face intentionat astea. Iar acea fata are si ea prieten. Dar oricum nu-i pasa! Eu l-am intrebat de multe ori, si mereu spune ca nu o place. dar mai stii?
I-am zis fetei sa nu se dea la el, dar ea rade si spune ca sunt doar,, prieteni''

| SG1995 a răspuns (pentru ady2005):

Pai cum nu umbla dupa ea daca ii raspunde la flirturi? E clar ca e interesat de ea.

15 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Pai draga e clar tipului nu ii pasa catusi de putin de tine daca ti-a dat replica asta, in locul tau i-as spune direct : "Esti cu ea, sau cu mine? "
Totusi daca tipa e panarama ( la 12 ani, nu ma mira), tipul probabil urmareste sa saruta, sau cgiar sa... faca sex, deh suna cam deplasat, adica de la unul 14-15 ma astept la genul de comportament, totusi nu mi s-ar parea neasteptat, in fine, daca pe el il doare undeva de tine, atunci fii demna, nu te merita.

| ady2005 explică (pentru SG1995):

Tipul e foarte de treaba! Nu e tipul de baiat de care spui! E cel mai normal si mai dragut din clasa! Dar fata e rau de tot. Pur si simplu o c****a

| sofisis a răspuns (pentru ady2005):

Din pacate, majoritatea baietilor, pana ajung la maturitate, asta cauta... fete usurele, de distractie si fara dureri de cap. Tu ii poti explica faptul ca te deranjeaza apropierea lor si vezi daca se departeaza de ea. Daca nu... poti lua in calcul o despartire.
Dar nu-ti face griji...ai abia 12 ani. O sa mai ai la despartiri de o sa te doara capul.

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Dar ce ai vrea sa vrea un baiat de clasa a 6 a insuratoare?

| ady2005 explică (pentru RAY):

Am zis cumva ca ma marit sau ce?

| RAY a răspuns (pentru ady2005):

Tu nu, dar nici nu ai spune nu

| ady2005 explică (pentru RAY):

Sa mai repet odata, nu sunt tipa de fata care sa aiba copii de la 13 ani! De cand sunt cu acel baiat, nici macar nu ne-am imbratisat! Despre ce insuratoare vorbesti?!

| sofisis a răspuns (pentru ady2005):

Lasa-l...asa e RAY. E vesnic pe langa. Se vrea a fi acid dar nu ii prea iese. laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Măcar ştii cd înseamnă "curvă''? Revizuieşte-ţi limbajul, domnișoara! Dacă e sociabilă/flirtează nu înseamnă că e cum spui tu.

| ady2005 explică (pentru Necunoscut112):

Crede-ma ca stiu ce inseamna! Si ca stiu ce vorbesc! E sociabila? Tu de ai vedea-o ti-ai face cruce! Ea la lectie cand nu-i profesoara, se suie pe banca si danseaza din fund, ( ca in cluburi ), asta la tine e sociabila? Si sa-ti mai spun si ca a vrut sa se sinucida, si s-a taiat cu lama pe mana? Apoi avut probleme din cauza asta la scoala? Sociabila, da?

| SG1995 a răspuns (pentru ady2005):

Arre probleme acasa, si incearca la scoala sa atraga atentia.

| Tharra a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de el daca totusi sunteti impreuna.Cand aveam 6 ani eram cu unul si din prima zi in care am zis ca suntem impreuna ne-am sarutat si impratisat.....nuj.Incearca sa te apropii mai mult

| ady2005 explică (pentru Tharra):

Suntem foarte apropiati happy