| GabriiiiiElla a întrebat:

FUNDITA! Daca doresc sa ma fac reprezentant Lady's trebuie doar sa completez formularul de inscriere si atunci cand dau comanda sa dau online pe site-ul lor, asta inseamna ca sunt reprezentant? Si cum beneficiez de cadouri, de unde stiu ei ca eu sunt reprezentant, ma poate ajuta cineva cum mai multe amanunte? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OanaAHrostea95 a răspuns:

Pai, trebuie sa-ti faci un cont, banuiesc ca l-ai facut deja.Nu mai stiu sigur, insa parca atunci cand ai cont poti comanda un catalog gratuit, nu e greu deloc, o sa te descurci. Incerci sa cauti persoane care sunt interesate si pe langa asta incearca sa fie comanda de peste un milion, pentru a beneficia de transport gratuit, apoi cauti produsele pe site si faci comanda.Este un lucru insa care nu prea e placut la ei..banii pe comanda trebuie inmanati atunci cand vine coletul, spre deosebire de avon si oriflame(la ei ii poti da si dupa cateva zile). Comanda o sa ajunga peste cateva zile. Daca mai vrei detalii trimite-mi un mesaj :*

| GabriiiiiElla explică (pentru OanaAHrostea95):

De cadouri beneficiez?

5 răspunsuri:
| Oana_5036 a răspuns:

Pai te angajeaza ei sa le vinzi produsele!

| dya273 a răspuns:

Salut! Eu iti recomand ceva mult mai bun.:FM.O companie poloneza produse de parfumerie cosmetice ingrijire corporala si curatenie.La FM ai discount garantat de 40% iar la produsele bagate la promotii, discount de pana la 100%.In plus FM ii premiaza pe cei care se implica si au vanzari frumusele cu excursii, masini si mai multi bani. Poti ajunge sa castigi 1000euro pe luna +un leasing platit de companie la un KIA CEED.Produsele sunt de o calitate foarte buna, 100% naturale si din ce in ce mai cautate datorita calitatii lor.TE astept sa vorbim mai multe la id ul:lupikcrazy@yahoo.com.Imi poti lasa si aici un mesaj.:*E profitabil si se merita, crede-ma.

| dya273 a răspuns:

De FM ai auzit? O companie poloneza de produse cosmetice, produse de parfumerie, de curatenie si make-up.Iti ofera discount de 40%la orice produs, iar la produsele care sunt promotii discount pana la 100%.In plus daca vanzarile tale sunt pe masura vei ajunge sa castigi undeva la 1000euro pe luna si un leasing la un KIA CEED.FM isi premiaza liderii cu excursii, bani mai multi si masini.Ce zici, suna bine? Pentru detalii ma gasesti aici:lupikcrazy@yahoo.com

| Grozavescu_Roxana_1993 a răspuns:

Buna. eu sunt lider avon... sincer iti spun ca si reprezentant pentru o comanda de 750 lei castigul tau este de 300 lei...
te pot ajuta sa devi reprezentant AVON daca vrei... da-mi add pe roxana_grozavescu

sunt si reprezentant la Lady`s. iti trebuie un cod. ti-l dau eu pe al meu. da-mi add