| hhhdd a întrebat:

[fundita:X]Daca port sutien de la 15 ani desi nu am sanii prea mari(cupa a aproape cupa b)credeti ca mi se vor lasa sanii? Sutien nu port decat o data la 2-3 zile si maxim 6 ore pe zi.in rest fac si foarte mult sport si nu port sutien atunci. avand in vedere toate astea mi se vor lasa sanii?

4 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

DIMPOTRIVA! Cred ca o sa ai de castigat. Incearca totusi sa nu-l porti foarte des. O sa ai destul timp, mai apoi. happy

| cornelia_9446 a răspuns:

Nuu:*:*:*
si eu port la felhee heesi am 16 anihappy

| LollipopWithHeroin a răspuns:

Eu am 12 ani si port sutien de o vreme, iar sanii nu mi s-au lasat. Daca ai sanii destul de mari, poti sa porti.Nu exista neaparat o varsta, asa ca stai linistita si nu iti face griji pentru ca nu au cum sa se lase.

| mirabela_2394 a răspuns:

Port sutien de la 14 ani si cateodata si noapte iar sanii mi s-au marit si stau mult mai fermi.nu are cum sa se lase sanii.