| angelica_6253 a întrebat:

Fundita:X:X Se gaseste la noi ceara de zahar in cutie de unica folosinta la magazine? Daca da, cum se numeste ceara de zahar(firma) care se vinde in magazine, ca vreau si eu sa o cumpar.

Răspuns Câştigător
| MsGossier a răspuns:

Blondepil cred ca e cea mai bunicica ca o folosesc si eu, permite o epilare rapida si usoara a pilozitatilor. Datorita noii sale formule bogate in ulei de migdale, pielea ramane supla si extrem de fina, este recomandat in special persoanelor cu pielea foarte sensibila.

sper ca tream ajutat cu ceva