| Cocolinooo87 a întrebat:

Hai TPU. Am niste cicatrici pe picioare oribile.Si sunt fata.. Stiti cumva niste leacuri babesti sau pastile,ceaiuri,unguiente? Cicatricile au ceva ani. Va rog, daca stiti. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Daca sunt cicatrici vechi, nu prea mai ai ce sa le faci. Operatii eventual... Poti sa incerci crema cu extras de melc.Am auzit ca regenereaza pielea, insa nu sunt absolut sigura. succes!

3 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Cicatricile raman pe viata. Ca sa nu le vada lumea, dati cu pudra de aceiasi nuanta cu pielea ta!

| Katoky a răspuns:

Auzi sunt picioarele tale nu ale alt cuiva de se sa iti pese asa esti tu sa nu bagi a seama dac o sa spumna cimneva ce te intereseaza! succes

| tzus a răspuns:

Depinde cum sunt cicatricele...oti gasi ceva aici http://www.garbo.ro/......trici.html
daca nu incerca cu ulei de argan si ultrasunete, asta se face la saloane sau daca iti cumperi tu.