| simonafrumoasa a întrebat:

Hallo! hallo! ce sampoane pentru inchiderea (inegrirea) parului stiti. eu il am saten dar are tendinte de a isi deschide culoarea. am tot incercat cu frunze de nuc dar numai pot ca de fiecatre data cand mil spal sa-l mai si dau cu frunze de nuc.ca daca nu il dau dupa fiecare spalare se deschide. vreau un site de unde il pot comanda si sa stiu cat costa. il vreau pe cel mai bun. bineinteles ca pretul este mereu preferabil cand e scazut. dar daaca totusi stiti un super bun care il inchide repede poate sa fie oricat de scump. si daca mai stiti unele samponuri care le pot gasi si in hipermarketuri dati-mi numele samponului si hipermarketului.

3 răspunsuri:
| PoiisoonPinkPiiP a răspuns:

Ce zici de Syoss?
Incearka ceva colour protect tongue

| simonafrumoasa explică (pentru PoiisoonPinkPiiP):

Dar il inchide sau ii mentine culoarea?

| PoiisoonPinkPiiP a răspuns (pentru simonafrumoasa):

Syoss e cel mai bun sapon/balsam.mie personal mi-a inchis culoarea parulu cat de cat. exista si tratemente speciale.dar poti sa mergi la un supermarket cu singuranta vei gasi ceva acolo, sau da un google.