| irinuk28 a întrebat:

Hallo,vreau sa imi fac cateva suvite cu albastru de metilen.Am parul saten.Intrebarile sunt urmatoarele:cum il aplic? Se va colora, daca suvitele sunt satene? Cat se va mentine culoarea?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BlackRockGirl a răspuns:

Da, iese pe păr șaten, dar la prima spălare se duce culoarea. Dacă vrei șuvițe, aplici albastrul de metil pe vată, iar cu vata îți faci șuvițele. Deși se numește albastru de metil o să-ți iasă verde. Sunt destul de multe dezavantaje pentru că îți vei păta hainele, iar dacă te prinde o ploaie e nasol. Îți recomant să-ți cumperi o vopsea de la Crazy Color, este super bună, iar culoarea durează.

| irinuk28 explică (pentru BlackRockGirl):

Buna,multumesc pentru ca ai raspuns...Eu imi doresc doar suvite pe un anumit termen, nu permanente, iar vopseaua Crazy Color, cum e?

| BlackRockGirl a răspuns (pentru irinuk28):

Pe cutie scrie că se curăță între 4 -8 spălări.