| εʟεпα a întrebat:

He`ii`! Buna :*. Am o problema cu hainele si as vrea sa ma lamuri-ti :d. Merge o helanca mov-albastra cu o vesta neagra. ca si aceasta http://fashionup.allshops.ro/......MANGO.html

Si cu niste` blOogi unmpik largi! :].

Jii` in piciore adidasi` :D!

Adidasi Superstar cu cele 3 dungi ale marcii Adidas.sau niste adidas victory negri cu dungi mov...Plisz` :! :*. Funditssss`a! 100%

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sigur ca merge.se asorteaza cu adidasii happy

bye-bye

| Ralucca a răspuns:

Merge super cu blugii si cu vestawinking. Dar renuntza la adidasi oh go on. si incearca niste cizme mov sau negrewinking. sau opincutze. sau sandale. orice in afara de adidasi laughing. Funda? happy

| corina977 a răspuns:

Helanca merge cu vesta... ia-ti niste blugi skinny...si adidasii veztory negri cu dungi mov.asa ti-ar sta cel mai bine si chiar daca esti imi plinuta nu cont.

| εʟεпα explică:

Ahh` am uitat sa scriu straight facestraight face. Adidasi superstar cu cele 3 dungi de la Adidas is ALBASTRE :p.

| εʟεпα explică:

Nu sunt plinuta` :]]].

| NothingImportant200 a răspuns:

Nu prea.Nu sunt fana a helancilor. Vesta e ok, dar ce ar fi daca ti-ai lua niste blugi skinny in locul blugilor largi? Si in loc de adidasi niste ugg-uri? In locul helancii ai putea sa iti iei un tricou mulat gri sau mov (dar nu neaparat). Dar daca nu vrei cu maneca scurta poti sa iti iei o camasa de ce culoare vrei tu!
Bafta!

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Da ar merge daca si blugi sunt inchisi la culoare

| Brumilicious a răspuns:

Da, merge, dar invata sa scrii, inteleg ca asa e ``moda``, dar unii chiar nu inteleg ( eu personal inteleg, dar e deranjant ). Deci fara suparare, mai redu putin din asta. Bye, o seara placuta!

| Swaggiiee a răspuns:

Supeeer! Imi place! Iti va sta foarte bine. Funda?