| εʟεпα a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta da chiar nu m-ati prea convins!
Buna TPU! Am o problema cu hainele si as dori sa ma lamuri-ti. Maine vreau sa-mi iau pe mine o bluza verde mai elastica culoare aceasta http://wardrobetheque.blogspot.com/2008/06/bluza-size-s. html este un pic decoltata dar pe dedesub am sa-mi iau un maieu negru mai lung.

Si nu stiu ce blugi sa imi iau, eu m-am gandit la aceste 3 modele de blugi. din care as dori sa imi alegeti cea mai buna varianta:

-blugi albastri inchisi la culoare unpic mai largi

-blugi albastri deschisi la culoare stramti

-blugi negri cu craci [dar nu foarte mare cracul] stramti jos si daca is cu craci. normal ca is largi sus

Din aceste 3 variante as dori 1 :D.

Si in picioare.nu stiu ce sa imi iau.Eu am sa va enumer cateva incaltaminte si as dori tot 1:

-adidasi Superstar cu cele 3 dungi ale marcii Adidas albastre

-adidasi negri Victory cu dungi mov

-bascheti [tenisi] lungi.nu chiar, un pic mai jos de gambe :d, negri

-ugg`s maro

-cizme din material in carouri maro deschis, crem., Culori de astea.

As vrea sa cititi tot pentru am da un raspuns cat mai bun si sa imi spune-ti ce blugi si ca incaltaminte.Multumesc pentru raspunsul dv./tau sa nu te fac batran/a :)). Toti cei care o sa raspunda o sa primeasca vot, dar cel care o sa imi raspunda cel mai bine si chiar se pricepe cu hainele o sa primeasca Funda! Zbye

10 răspunsuri:
| DianaDidi95 a răspuns:

Pai daca bluza e verde, ia-ti blugii negrii si adidasii de firma adidastongue
S-ar asorta...sau daca ai o bluza mov poti sa o asortezi cu blugi albastru deschis si cu adidasii negri Victory cu dungi mov:*
Sper ca te-am ajutat, daca da, funda daca se poate pleaseee:*:*:*PA, PA

| εʟεпα explică:

Mai eleganta

| Vögeln a răspuns:

Bluza mi se pare foarte bine sortata cu maieul. adica merg impreuna. cred ca ar merge niste blugi stramti nu conteaza daca sunt negri sau albastri. si in picioare niste adidasi. nu conteaza cumbig grin dar sa nu fie ugg sau ceva de genulbig grin pai mi se pare foarte ok imbracamintea big grin good luck!big grin fundita?

| LittleKiss a răspuns:

Bluza verde cu maieu negru pe dedesubt, blugii cu craci, si adidasii superstar. e o combinatie ce duce spre street si e foarte ok pentru zi de zi.

| Veverixxu a răspuns:

Pai bluza verde si maieul cu clugii albastrii strimtzi si adidasii superstar...Ar veni super frumos.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi albastri deschisi la culoare stramti
si ugg. zic eu. happy nu cred ca e cel mai bun raspuns. dar asta e parerea mealaughing

| anonim7091 a răspuns:

Blugii albastrii deschisi la culoare stramti si baschetii se potrivesc de minune cu blugii dar nu prea stiu cum e bluza mai sport mai eleganta?

| anonim7091 a răspuns:

Mda in cazul acesta se potrivesc adidasii

sper ca ti-am fost de ajutor. pup:*

| natasa1980 a răspuns:

Bluza verde +maieu negru mai lung+blugi albastri inchisi la culoare unpic mai largi+bascheti [tenisi] lungi.nu chiar, un pic mai jos de gambe :d, negri

| Madalina_1661 a răspuns:

Eu as zice blugii strimti albastrii(jeansii) si ugg-urile sau celelalte cizme