| Blondda a întrebat:

Heeeeeeeeeei.happy
Ce parere aveti despre still rock?[Cum sa imbraca]

7 răspunsuri:
| Blondda explică:

Nu ma refer la haine super largi adica haine intre emo si rock...happy

| Ded a răspuns:

Stilul rock e ok pentru cine il are.
unele fete renunta la feminitate si poarta blugi largi, tricouri negre marii, asemanandu-se cu baietii si au de pierdut
Dar fiecare cu stilul lui :*

| LoadedGun a răspuns:

Phai eu sunt rockerita si mie mi se pare super cool si true love struck altora nu stiu oricum nu prea ma intereseaza ce spun altii despre stilul rock straight face de obicei cand aud de rockeri sunt automat ciudati dar nu e asa de prostituatele de pe strada nu spune nimeni ca sunt ciudate doar de rockeri

| Razvan94 a răspuns:

E ft tare. desi nu sunt rockerist ii respect pe rockeri. vama veche rullz big grin

| Haose a răspuns:

Bulangii, rap rullz.

| liiaa a răspuns:

Mijtoo

| TheRock17 a răspuns:

Bunaaaa

Eu sunt rockarita desi am o parere foarte buna despre acest stile de muzicaa, de imbrecaminte, de viata.