| AnDutZzA020 a întrebat:

In scoala la mine este o fata de 13 ani care se imbraca mereu in negru.Niciodata nu am vazut-o cu alta culoare, doar la pantaloni culoarea verde...asculta si rock! Ce parere aveti despre ea?

9 răspunsuri:
| Sinitar a răspuns:

. nu e nimic rau cu ea... mi se pare chiar tarebig grin ca si eu sunt rock-erbig grindar probabil ceilati nu o inteleg

| Sharlyzz a răspuns:

Probabil e fata aia neinteleasa, singuratica care bananaie prin scoala.Doamne,ce pareri aveti,e o fata oarecare,cu o personalitate speciala,si eu ascult rock, si ma imbrac destul de des in negru, e vreo problema? Sincer, eu le iubesc pe fetele astea, care stiu sa faca diferenta intre Skillet/Bullet for my valentine etc decat Inna.

| wforweirdo a răspuns:

Dacă asculţi rock nu înseamnă că trebuie să te îmbraci numai în negru. Păi nu am nicio părere despre ea, că nu o cunosc.

| Nickname1890 a răspuns:

Si eu ascult rock dar nu ma imbrac in negru. nu ii inteleg pe oamenii astia

| Denis777 a răspuns:

Ma eu ma imbrac aproape mereu in negru pana murdaresc toate tricourile de acea culoare si ce are daca asculta rock si se imbraka in negru e vreo problema parerea mea e ca se simte bine si zic eu ca e mai bun rappul romanesklaughing

| imitatiedeom a răspuns:

E ok.

| AlexxaX a răspuns:

Poate nu se integreaza asa ca se inchide in ea. Sau ii place foarte mult rock-ul.

| KOSSMYN a răspuns:

Aici depinde de personalitatea fiecaruia.