| LoveRain a întrebat:

Heeei
Ajutati-ma va rooog
Am parul tuns drept foarte putin mai jos de umeri, breton drept, ochii albastrii ten deschis... si sunt satena. As vrea sa ma vopsesc caramiziu roscat dar nu o noanta prea puternica, mi s ar potrivi?

Sau dati mi voi sugestii va rog, in afara de brunet.

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Pe satenul acela mai bine iti faci multe suvite blonde, mergi la un salon sa iti iasa frumos, sau daca vrei 1 culoare, parerea mea e ca se potriveste mai vine, roscatul acela "visina putreda" e si mai frumoasa nuanta

| Georgiana16v a răspuns:

Cred ca da. Am mai vazut fete cu ochi albastri roscate si le statea bine.
te pup:*

| OpenMindedGirl a răspuns:

Ti s-ar potrivi ciocolatiu cu putine nuante de rosu. Eu am la fel ochii si culoarea parului, doar ca-s tunsa-n scari, iar cand am intrebat o coafeza mi-a spus ca mi s-ar potrivi culoarea asta.

| yldiiii a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres eu spun ca arata bine...