| 0Pitika0Tha0 a întrebat:

Heeei! Am 13 ani si cam de un an port sutien... Inceouse sa imi creasca sanii dar in ultima perioada nu mai imi cresc deloc... Ultimul sutien luat e unu cu burete si il port mai mereu. Ce pot sa fac sa imi creasca sanii din nou

2 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Am tot auzit ca nu e bine sa porti sutien la varste fragede maiales cu burete.Sincer nici eu nu suportam fara burete dar am purtat o saptamana si m-am simtit foarte bine. Incearca sa il schimbi sa fie fara burete sau o bustiera, e chestie de timp pot creste brusc2 luni si sa ajungi la cupa c si dupa 5 luni sa nu-ti mai creasca.

| Marin_Daniel_Ion_1980 a răspuns:

E chestie de timp și hormoni